Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2003
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αγγέλη Λουκία Δασ/γίας & Διαχ/σης Περ/ντος & Φυσ. Πόρων Θράκης Ορ.  
Αθανασιάδης Μπάμπης Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών ΤΕΙ Δυτ.Μακ. (Κοζάνη)  
Αθανάσογλου Πρόδρομος Οχημάτων ΤΕΙ Θεσ/νικης  
Αποστόλου Φωτεινή Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών ΤΕΙ Δυτ.Μακ. (Κοζάνη)  
Βαγκόπουλος Παναγιώτης Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας  
Βατάλης Θανάσης Βιομηχανκικού Σχεδιασμού ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Βλάχος Ζήσης Διαχείρισης Πληροφοριών ΤΕΙ Καβάλας  
Βόγδου Αλεξία Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά  
Βούρκας Γιάννης Ηλεκ.Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη)  
Γεωργάκας Θανάσης Ζωικής Παραγωγής ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Γεωργαντζίας Κώστας Μηχανολογίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Γιαννακούλας Γιάννης Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Λαμίας  
Γιαχνίκα Άννα Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωαννίνων  
Γκατζιούρα Μαρία Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχ.Θεσσαλίας (Βόλος)  
Γκατζόφλια Ηλιάνα Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ Ηπείρου (Πρέβεζα)  
Γκουντούλα Σταυρούλα Φιλ/φιας Παιδ/γικης & Ψυχολογίας Ιωαννίνων  
Γκουρτζιούμης Πασχάλης Φιλολογίας Ιωαννίνων  
Γολυκίδου Ελισάβετ Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας  
Γρηγοριάδης Νίκος Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης  
Δάλλας Μανώλης Γεωτεχνολογίας και Περιβάλλοντος ΤΕΙ Δυτ.Μακ. (Κοζάνη)  
Δεληζήση Δήμητρα Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκης)  
Δεμερτζίδης Δημήτρης Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας ΤΕΙ Σερρών  
Δεμερτζίδου Μαρία Διοίκησης και Διαχείρισης Εργων ΤΕΙ Λάρισας  
Διάφα Έφη Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)  
Δοδούλη Ασημίνα Δημοσίων Σχέσεων και Επικ.ΤΕΙ Δυτ.Μακεδονίας (Καστοριά)  
Δουρμίση Δώρα Αρχιτεκτονική Θεσ/νίκης  
Ζτούπα Γεωργία Μαιευτικής ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Κάβουρα Ελίζα Αρχιτεκτονικής Τοπίου ΤΕΙ Καβάλας (Δράμα)  
Κακαλέ Κατερίνα Θερμ.Καλλ. & Ανθοκομίας ΤΕΙ Μεσολογγίου  
Καλαιτζίδης Άρης Επιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πληρ.Συστημ.ΤΕΙ Πάτρας  
Κάλτσιος Άλκης Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Καλύβα Ευαγγελία Τεχν. Αλιείας - Υδατοκαλλιεργειών ΤΕΙ Θεσ/νίκης (Μουδανιά)  
Καραδήμου Κατερίνα Εφαρμ.Πληρ.στη Διοίκ.και στην Οικον.ΤΕΙ Ηπείρ. (Λευκάδα)  
Καραθανάση Δώρα Λογιστικής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Καραλιώτας Λάζος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσ/νίκης)  
Καραμανώλα Σταυρούλα Λογιστικής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Καρατζέτζου Παναγιώτα Φωτογραφίας ΤΕΙ Αθήνας  
Καρπενήση Σούλα Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Κρήτης (Ιεράπετρα)  
Κατσιώνας Πάρης Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Κεντεποζίδης Σταύρος Αυτοματισμού ΤΕΙ Χαλκίδας  
Κοκκινίδης Γιώργος Παι/κό Δημ/κής Εκπ/σης Θεσ/νίκης (Φλώρινα)  
Κουτζιακουτζίδου Μαρία Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)  
Κουτούλας Δημήτρης Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού  
Κουτσιμάνη Δώρα Οχημάτων ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Κρομλίδου Ξένια Διοίκησης και Διαχείρισης Εργων ΤΕΙ Λάρισας  
Κτιστόπουλος Κώστας Ευελπίδων (ΣΣΕ) - Όπλα  
Κωνσταντινίδης Γιώργος Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Κωνσταντινίδης Νίκος Μαθηματικών Ιωαννίνων  
Κωστογλίδου Αθηνά Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)  
Λαμπρόπουλος Θάνος Βιομηχανική Πληροφορική ΤΕΙ Καβάλας  
Λάμπρου Νίνα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσ/νίκης  
Μαρκόπουλος Φώτης Λογιστικής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Μπαντώλα Πελαγία Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών ΤΕΙ Αθήνας  
Μπατσής Κώστας Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών  
Μπατσίλα Ελένη 38894 Βιβλιοθηκονομίας&Συστημάτων Πληροφόρ.ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Μπόλης Γιάννης Νομικής Θεσ/νίκης  
Μπουκουβάλα Έυη Τεχνολογιών Αντιρρύπανσης ΤΕΙ Δυτ. Μακ. (Κοζάνη)  
Νικολαίδου Μαρίνα Πολ. Έργων Υποδομής ΤΕΙ Λάρισας  
Νίκου Αντώνης Πολ . Δομικών Έργων ΤΕΙ Σερρών  
Νίτσα Αντωνία Φιλ/φίας Παιδ/γικής Θεσ/νίκης  
Ντίνα Χρύσα Γεωτεχνολογίας και Περιβάλλοντος ΤΕΙ Δυτ. Μακ. (Κοζάνη)  
Ντοβόλη Πολυξένη Πολ. Έργων Υποδομής ΤΕΙ Θεσ/νίκης  
Οικονόμου Βίκη Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)  
Παπαθανασίου Κώστας Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης  
Παπακώστα Μαρία Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)  
Παπανικολάου Σοφία Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσ/νίκης)  
Πετρίδης Χρήστος Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας ΤΕΙ Σερρών  
Πίτης Ηλίας Μαθηματικών Ιωαννίνων  
Πουλιαρέκου Λίτσα Γεωλογίας Θεσ/νίκης  
Ρακοπούλου Σόνια Αρχιτεκτόνων Μηχ/κών Θεσσαλίας (Βόλος)  
Ραχωβίτης Νίκος Πολ. Εργων Υποδομής ΤΕΙ Λάρισας  
Ρουσοπούλου Ελευθερία Χημείας Ιωαννίνων  
Σαβουλίδου Ανατολή Δημοσίων Σχέσεων και Επικ.ΤΕΙ Δυτ.Μακεδονίας (Καστοριά)  
Σαπρίκη Σοφία Κοινωνικής &Εκπ/κής Πολιτικής Πελοποννήσου (Κόρινθο)  
Σιακαβάρα Λίτσα Λογιστικής ΤΕΙ Λάρισας  
Σιδέρης Γιώργος Εφαρμ.Πληρ.στη Διοίκ. και στην Οικον.ΤΕΙ Δυτ.Μακ. (Γρεβενά)  
Σιούστη Σταυρούλα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων  
Σταμκόπουλος Ζήσης Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Σταυρίδου Ευγενία Γεωργικών Μηχανών και Αρδρεύσεων ΤΕΙ Μεσολογγίου  
Στεφανίδου Μαριάννα Γεωτεχνολογίας και Περιβάλλοντος ΤΕΙ Δυτ. Μακ. (Κοζάνη)  
Τέλλιου Ειρήνη Τεχνολογιών Αντιρρύπανσης ΤΕΙ Δυτ. Μακ. (Κοζάνη)  
Τρικοιλίδης Γιώργος Μηχανολογίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)  
Τσακιλτζίδου Ελένη Οδοντιατρικής Θεσ/νίκης  
Τσαμπούρης Θανάσης Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη)  
Τσιρέκας Δημήτρης Γεωλογίας Θεσ/νίκης  
Τσιτσιώκα Άννα Φιλολογίας Ιωαννίνων  
Τσιφτσής Θοδωρής Νομικής Θράκης (Κομοτηνή)  
Τσιώγκα Κατερίνα Χημείας Θεσ/νίκης  
Τσιώγκας Θανάσης Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης  
Φτάκα Ευαγγελία Εφαρμοσμένης Πληρ.και Πολυμέσων ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)  
Χαραλαμπίδης Θάνος Νομικής Θεσ/νίκης  
Χαριστού Κωνσταντίνα Νομικής Θεσ/νίκης  
Χλιαβώρας Γιάννης Ιατρικής Θεσ/νίκης