Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2007
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αδάμ Δημήτρης ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Βαβλούκη Κατερίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Βαλαής Δημήτρης ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Βαλτσόγης Μπάμπης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Βλάχος Νίκος ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Βογιατζή Φιλιώ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)  
Βούρκα Βασιλική ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Βουτηρής Σάκης ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Γιαλεδάκης Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΡΑΚΗΣ) ΞΑΝΘΗ  
Γιαννακίδης Λάζαρος ΟΡΓΑΝ.& ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Γκανίδης Σπύρος ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Γκετσοπούλου Αναστασία ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)  
Γουτακόλη Αντιγόνη ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Γραμμένου Κρυσταλλία ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
Δάτσιου Κυριακή ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Δέδε Γιώτα ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Δεμερτζίδου Δήμητρα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Δινοπούλου Βαίτσα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ.& ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)  
Εμμανουηλίδης Δημήτρης ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ  
Ζαχαρία Αγγελική ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ζέρβα Ευαγγελία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ζήγρα Χρύσα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Ζήκου Τάνια ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ζηνοβίου Ματίνα ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ιωάννογλου Άρτεμις ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
Κάβουρας Φώτης ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Καλαιτζή Αγάπη ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Καραγκιώτης Παναγιώτης ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  
Καρακάση Κυριακή ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Καρανάνος Τάσος ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κατσιώνα Μαρίνα ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Κοζιάκης Λάζαρος ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
Κοτίτσα Αγγελική ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)  
Κουμπούρας Χρήστος ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  
Κουτούλα Ελένη ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Κούτσιανος Χρήστος ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Κωνσταντινίδης Δημήτρης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Λαπαρίδου Μαρία ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Μάνδρος Παναγιώτης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μάντζιαρης Στέργιος ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ.& ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Μαργαρίτης Νίκος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μαρκοπούλου Βαίτσα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Μαρκοπούλου Ζωή ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μαρμάρη Ουρανία ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)  
Μάστορας Φίλιππος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μελαχρινός Αλέξης ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μεντεσίδου Ελένη ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μούσιου Γεωργία ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΡΑΚΗΣ) ΞΑΝΘΗ  
Μπατσίλα Αργυρώ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μπατσίλα Κωνσταντίνα ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μπελή Παρασκευή ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Μπισίρης Κώστας ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
Μπίτος Μιχάλης ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μπλιούμης Θοδωρής ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Νησελίτης Δημήτρης ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)  
Νιανιάκη Ολυμπία ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΊΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Νιανιάκης Σάκης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ  
Νίκα Μαρία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Νισελίτης Στέλιος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  
Νίτσα Μαρία ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Ντοσιοπούλου Άννα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ξάρχης Νίκος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  
Ξυνάδα Μαρία ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Παλαντάς Παναγιώτης ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Παναγιωτακίδου Παναγιώτα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Παπαγιαννίδου Φωτεινή ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Παπαδόπουλος Κυριάκος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Παπαδόπουλος Κώστας ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Παπαδοπούλου Σοφία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Παπαιωάννου Στέργιος ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ  
Πεχλιβανίδου Ελένη ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Πλόσκα Ξένια ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Πολωνίδου Κική ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Πουτογλίδου Δήμητρα ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ράνδου Έλλη ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  
Ρατατσίδου Εύη ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Ρούση Αποστολία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)  
Σαλονικίδης Αλέξανδρος ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
Σβώλης Θανάσης ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
Σεμίζογλου Χαρούλα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛ. & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ  
Σιδέρη Μαρία ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ  
Σιδηρόπουλος Ραφαήλ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
Σιώμου Αργυρώ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ  
Σκαφίδας Δημήτρης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Σκεντερίδου Κική ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Σταμκοπούλου Κατερίνα ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Τζαλαζίδου Σεβαστή ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Τζελαπτσή Τάνια ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
Τζέλος Γιώργος ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)  
Τρουμπούκη Όλγα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Τσακηρίδης Κώστας ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
Τσιμόπουλος Αλέξανδρος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Τσιτσιόκας Γιάννης ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  
Χατζηγιαννάκη Λίλα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Χατζηγιαννίκου Θεοδώρα ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
Χατζημιχαηλίδου Ιωάννα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Χατζησάββα Σοφία ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)