Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2008
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αβραάμ Αναστασία AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.057
Αλεξανδρίδου Ειρήνη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Αλεξίου Ηλίας OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 15.499
Αλεξόπουλος Βαγγέλης ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Αμπατζή Αναστασία MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Ανόρη Άννα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Αντωνόπουλος Θανάσης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  
Αποστολίδης Αποστόλης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 16.182
Αποστολίδου Νικολέτα 156 ΠAIΔAΓΩΓIKO NHΠIAΓΩΓΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.532
Αραμπατζή Μαρίνα AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Αρταχανίδης Γιάννης ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
Βαγενάς Μανώλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16.040
Βαντσιώτη Ελένη ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.410
Βαρτζώκα Κατερίνα ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ/ΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)  
Βασιλειάδου Χριστίνα MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.841
Βούρκας Γιώργος ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ  
Γκέκα Ευδοκία ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Γκόνη Παρασκευή ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 9.708
Γκουντιός Νίκος MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.515
Γυφτοκώστα Σπυριδούλα ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 12.223
Δελιαλή Βικτωρία ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  
Δήμζας Νίκος HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
Ζαρκινός Μιλτιάδης NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 18.489
Ζήκου Τάνια ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHT. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Ζησίδης Νίκος ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ 10.389
Ζιάκας Ραφαήλ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ζολώτα Ράνια ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Κακουλίδης Πολυχρόνης ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
Καλαμπούκα Δώρα ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Καλαμπούκα Κατερίνα ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/ΓIKHΣ & ΨYXOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Καλημέρη Κατερίνα ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟNOΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Καντζούρη Φωτεινή ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ  
Καραβαγγέλα Άννα ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Καρατζέτζου Κατερίνα ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κασιμίδης Ανδρέας ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Κάτανα Αντωνία IATPIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 18.783
Κάτανα Ελευθερία ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
Κατίδης Δημήτρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 11.588
Κατσέλη Κατερίνα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Κατσίκα Ευαγγελία IΣTOPIAΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)  
Κεσίδου Αγγέλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)  
Κεχαγιά Χρύσα MAΘHMATIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.503
Κιβρακίδου Σοφία NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 18.383
Κοιμτζίδη Αναστασία ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) 21.367
Κολάσης Γιώργος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κουζού Μαρία - Ελένη NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Κούτσιανου Αθηνά ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18.599
Κουτσούλας Χρήστος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  
Κρικέλη Μαρία ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ 13.415
Κυρατσού Ευτυχία ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.429
Κωνσταντινίδου Ελένη ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.610
Κωστόπουλος Κώστας ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 19.252
Λιάμπας Χάρης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.293
Λιάπη Μαρκία ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Λιλιό Μαρία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Μαγνησαλή Έφη IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.555
Μαδίκα Βάσω NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μακρής Σωτήρης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Μανδραβέλη Δανάη ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) 18.481
Μαργέτας Άκης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ 15.113-16.474
Μάστορα Ζωή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ματούλα Όλγα OΔONTIATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.972
Ματούλας Δημήτρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μαυροματίδου Αγάπη ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ  
Μιχαηλίδης Κυριάκος OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 15.805
Μπατσής Αλέξης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 17.307
Μπέλλου Αναστασία ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.057
Μπισίρης Κώστας ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ντίνας Δημήτρης ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.557
Πάκου Τάνια ΦAPMAKEYTIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.699
Παλάντζας Μιλτιάδης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 11.555
Παπαδόπουλος Θάνος MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Παπαδοπούλου Ευθυμία ΞENΩN ΓΛΩΣΣ. METAΦP & ΔIEPM. ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ. ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)  
Παπαδοπούλου Χρύσα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 12.150
Παπαλάμπρου Λαμπρινή AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ  
Παπαχαρισίου Ειρήνη ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.467
Πατρώνα Φωτεινή ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) 17.952
Πόζογλου Δέσποινα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
Ρομπόλα Κωνσταντίνα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 12.179
Σιαμέτης Κώστας ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Σίμπου Δήμητρα ΠAIΔAΓΩΓIKO NHΠIAΓΩΓΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Στεφάνου Ειρήνη ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Τερλίδης Παναγιώτης ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Τζιούτζιου Αναστασία APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.523
Τόγκου Παρθένα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΛΑΜΙΑ)  
Τσακελίδου Ελισάβετ XHMEIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.091
Τσαμουρτζή Κατερίνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) 16.814
Τσεπραηλίδης Γιώργος ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) 10.847
Τσιάκα Φωτεινή ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
Τσιαφίλλη Θωμαή ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 13.542
Τσιαφίλλη Χριστίνα ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18.413
Τσίγγανα Βούλα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ) 16.801
Τσίγγανα Γεωργία ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ) 16.562
Τσιόικα Ευτυχία ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ) 16.501
Τυροδήμου Αλεξία ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) 11.058
Φτάκα Μελπομένη ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.052
Χαλκιάς Γιώργος OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 15.485
Χαραμής Κώστας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Χατζηαποστόλου Νίκος MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.135
Χατζηαυγερινός Φωκίωνας ΓEΩΠONIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.505
Χατζόγλου Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 17.059
Χριστοδούλου Στέλλα ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ 15.448
Ψωμιάδου Σοφία IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

Μαθητές που συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη από 18.500 μόρια.