Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2009
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αβραμίδης Δημήτρης OIKONOM. EΠIΣTHMΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Αβραμίδου Κική OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Αλεβιζάκης Βασίλης ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 18740
Ανδρεάδης Λευτέρης ΦAPMAKEYTIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18998
Αντωνιάδου Μαριάννα ΦYΣIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ 17538
Αρουτσίδης Φώτης IATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19503
Ασλανίδης Βασίλης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΙΔ. ΚΑΤ ΤΡΙΤΕΚΝ. (4%)  
Ασλανίδης Παναγιώτης HΛΕΚΤΡ.MHX. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19323
Βαρβούτης Γιώργος XHMIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18784
Βογιατζή Ειρήνη AΓPON. & TOΠΟΓΡΑΦΩN MHΧΑΝΙKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18308
Βογιατζής Δημήτρης EΠIΣTHMHΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 14939
Βυρτσώνης Βασίλης ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Γιαμουρίδης Λάζαρος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Γκαντιάς Δημήτρης ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Δεσποτίδης Ιάσωνας ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)  
Δήμου Βαγγέλης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Δοδούραγα Πένυ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝ. TEI ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Δουλδούρα Χριστίνα ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ  
Δραγατσίκας Γιάννης ΕΠΙΣΤ.&ΤΕΧΝΟΛ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  
Δράμαλη Λώρα ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ  
Ζαρρή Δέσποινα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ζαχαριάδης Μάριος ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Ζηκόπουλος Ανδρέας ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Ζησοπούλου Χριστίνα IΣTOPIAΣ & EΘNOΛOΓIAΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 14859
Ζούγκα Ευθυμία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Π.Θ  
Ηλιοπούλου Εύα ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ) 17151
Θεοδωρίδης Ηλίας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Θεοδωρίδου Ελένη ΦYΣIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Θεοδωροπούλου Έφη ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Ισπόγλου Κυριάκος MHΧΑΝΙKΩN H/Y KAI ΠΛHPΟΦΟPIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ 18374
Καβουρίδου Στέλλα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Καλαιτζίδης Πάνος ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ 18590
Καλογήρου Χριστίνα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Κάπονας Διονύσης OIKON. EΠIΣTHMΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Καραγιάννης Λευτέρης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Καρακίτσιος Πέτρος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
Καραματσούκα Βασιλική ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18466
Κασιμίδου Βαρβάρα ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  
Κατσαρός Παντελής ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 16681
Κολάση Αναστασία ΓEPMΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κομποχόλης Νίκος OPΓ.KAI ΔIOIK. EΠIXEIPΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 18378
Κονδυλίδης Δημήτρης ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 15257
Κορδώση Κική ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17077
Κρανιώτης Δημήτρης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
Κρικέλη Ελένη ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ 18740
Κρικέλη Μαρία ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Κρομλίδου Κωνσταντίνα NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19200
Κυρατσού Χρυσή MOYΣIKΩN ΣΠOYΔΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18316
Κυριακίδης Παύλος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHT. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Κωνσταντινίδης Θανάσης MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κωνσταντόπουλος Σταύρος ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Λαζαρόπουλος Μιχάλης ΟΧΗΜΑΤΩΝ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Λαζάρου Αργυρώ ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Λιούμπα Άννυ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Ματσίκης Θανάσης MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18843
Μολιανάκη Νικολέτα ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
Μουρατίδου Μαρία ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ. TEI ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Μπαλιάκας Αλέξανδρος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μπάλτου Ιωάννα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Μπάρμπα Ελένη ΜΗΧ.ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)  
Μπατσίλας Κωνσταντίνος ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Μπλιούμη Βάγια ΠAIΔ/KO ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 16968
Μυλώζης Ηλίας ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑ  
Νίκα Δέσποινα AΓPONOM. & ΤOΠΟΓΡΑΦΩN MHΧΑΝΙKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Νίτσας Λουκάς ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ντομόπουλος Βαγγέλης ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)  
Παγανιάς Δημήτρης ΦYΣIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Παλαντά Ιωάννα AΓPONOMΩN & TOΠΟΓΡ. MHΧΑΝΙKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18383
Παναγιώτου Κατερίνα ΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Παντελίδου Μαρίνα ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Παπαδημητρίου Δημήτρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Παπαδημητρίου Κατερίνα IATPIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19170
Παπαδόπουλος Λεωνίδας ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Παπαδόπουλος Χρήστος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΙΔ.ΚΑΤ ΠΟΛΥΤΕΚ. (10%)  
Παπαθανασίου Νάνσυ ΠOIMANTIKHΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Πενογλίδης Λάζαρος ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Πεντερίδης Νίκος ΠΛΗΡ.& ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤ. TEI ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Πεχλιβανίδου Ιωάννα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)  
Πλιάτσιος Γιάννης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Πλιάτσιου Βασιλική ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)  
Πρασάς Θανάσης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
Ροκά Χριστοδούλη ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Σαββίδου Ζαφειρώ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Σαραφίδου Τέση IATPIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19140
Σισμάνης Γιάννης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)  
Σκαρκαλά Τάνια ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN Θρακης (ΞΑΝΘΗ) 18613
Σούλιου Δήμητρα ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  
Σταθόπουλος Βαγγέλης ΛOΓ. & XPHMATOOIKONOMIKHΣ ΜΑΚ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) 17864
Συντουκά Μαριάννα ΦAPMAKEYTIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ  
Τρεβλοπούλου Παναγιώτα MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Τρουμπούκη Ζωή ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Τσιαμπαλή Τζούλη XHMEIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Τσίγκα Ειρήνη BIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18617
Τσιμπούρα Γιώτα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ  
Τυροδήμου Αλεξία ΠOIM. & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Φεσατίδου Κωνσταντίνα ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Φυντανίδου Νικολέτα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Χατζηγιαννακίδου Καλυψώ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  
Χατζόγλου Γιάννης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
Χλιαρά Εύη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ  

Μαθητές που συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη από 18.500 μόρια.