Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2010
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αβράμης Γιάννης ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Αντωνιάδης Μίλτος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΤΩΝ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  
Αντωνιάδου Μαριάννα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)  
Αποστολίδης Βαγγέλης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Αρουτσίδου Σοφία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
Ασλανίδου Μαρία ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Βαρτζή Τελέσιλα ΔΑΣΟΛΟΓ. & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  
Βασιλόπουλος Χάρης ΔΑΣ. & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣ. ΠΟΡ. ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  
Βέττας Άγγελος ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Γεωργιάδης Γιώργος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Γεωργιάδου Αγγελική ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)  
Γκαμπούρα Ηλέκτρα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΞΑΝΘΗ  
Γκαραβέλης Σάκης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Γκογκομήτρου Παναγιώτα ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)  
Γκουργκούτας Σπύρος ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Γρίβας Νίκος ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Γρομπανόπουλος Νίκος ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣ. & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚ. ΣΕΡΡΕΣ  
Δαβιδοπούλου Θεοδοσία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Δαδαμόγιας Ηλίας ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Δέδε Φωτεινή ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Δέδες Νίκος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Δεσποινιάδου Δώρα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Δεσποτίδης Ορέστης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Δημαρά Ναυσικά ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Δούβλου Παναγιώτα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
Δουγαλής Θανάσης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Ζησίδης Βαγγέλης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Ηλιάδης Ανέστης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Θεοδωρίδου Ελένη ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)  
Ιωαννίδης Θοδωρής ΛΟΓ. & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Κακαμούκας Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)  
Κακλίδου Χριστίνα ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
Καλεντηριάδης Βασίλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Καμαρίνας Μιχάλης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
Καραδήμου Φωτεινή ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Καραντίσογλου Γεωργία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Καραστογιαννίδης Κυριάκος ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Κατραμής Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
Κεχαγιάς Δημήτρης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κεχαγιάς Κώστας ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Κυριακίδης Σπύρος ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ  
Λαγιώτης Θεολόγης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΜΑΚ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Λαζαρίδης Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Λοβασάς Δημήτρης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μαλέτσικου Χριστίνα ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
Μανές Γιώργος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μαργαρίτη Ματίνα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Μαργαρίτης Βαλάντης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Μιμίκου Μαρία ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Μουρατίδου Μαρία ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Μπαγκατζούνης Γιώργος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ. ΤΕΙ (ΛΑΡΙΣΑΣ)  
Μπιλιώνης Μιχάλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  
Μπισίρης Δημήτρης ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)  
Μπούκος Άγγελος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  
Μπούκος Βαγγέλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Ντίνα Έλενα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Πάγκαλος Αλέξης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Πακαπούκας Κώστας ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Παλιανόπουλος Νίκος ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)  
Παντοπούλου Θεοδώρα ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ. ΤΕΙ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  
Παπαδοπούλου Αγγέλα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Παπαδοπούλου Ευαγγελία ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)  
Παπαδοπούλου Χριστίνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Παπαχαρισίου Φωτεινή ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
Παρδάλη Δέσποινα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Πασχαλίδου Δέσποινα ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)  
Πατιός Γιάννης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Παύλου Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Περτέκογλου Βαρβάρα ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  
Πέτρου Κατερίνα ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΑΚΟΥΣΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  
Πινακίδης Διονύσης ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤ. ΥΠΗΡ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  
Πολυμέρης Κώστας ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
Πολυχρονίδης Παναγιώτης ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
Πουτογλίδου Μαρία ΠΛΗΡ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖ. ΕΝΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)  
Ρομπόλας Θανάσης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Σεργιάδου Δήμητρα ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Σιδέρη Λαμπρέτσα Βασιλική ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Σιδηροπούλου Δέσποινα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Σικαλόπουλος Χρήστος ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ  
Σίττα Κωνσταντίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)  
Σπάτας Θωμάς ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Σπυρίδης Παναγιώτης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
Στάμκου Ελένη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
Σταύρου Θάνος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Σωτηρόπουλος Αλέξανδρος ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Τατσίδου Τάνια ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ & ΠΩΛ/ΜΙΑΣ ΒΟΛΟΣ  
Τρομπούκη Ζωή ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)  
Τσάμου Ολυμπία ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)  
Τσανίδου Μαρία ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  
Τσιαμπαλή Τζούλη ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Τσιλίκας Χάρης ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Τσιμπέρης Γιώργος ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Τσισικλής Ραβσάν ΤΕΧΝ. ΠΕΡΙΒ. & ΟΙΚΟΛ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)  
Τσιφτσής Κώστας ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  
Φασούλα Άννα - Μαρία ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
Φραγκιάδου Κωνσταντίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Χαιτίδου Ράνια ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Χαρέλα Ματίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
Χαρισίου Βασιλική ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΛ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)  
Χατζηαποστόλου Ελένη ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
Χατζηγεωργιάδης Τάσος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)  
Χατζησάββα Τάνια ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
Χιώτη Πένυ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛ. & ΙΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)