Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2011
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αλτιπαρμάκης Νίκος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ ΥΠΟΛΟΓ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
19295
Αμαραντίδου Αναστασία
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Αμαραντίδου Δέσποινα
ΤΕΧΝ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
 
 
Αποστολίδου Μαρία
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
17984
Βασιλοπούλου Κων/να
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
14300
Βήκα Μαρία
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
15000
Βόγδος Πέτρος
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
 
 
Βογιατζή Έλλη
ΟΡΓΑΝ & ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚ/ΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
18049
Βογιατζής Αντώνης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ ΥΠΟΛ. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
16129
Γαζής Βαγγέλης
ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
 
15721
Γιαννακόπουλος Νίκος
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
15180
Γιαννιτσόπουλος Κώστας
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Γκαβογιάννης Θωμάς
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
14748
Γκουντιό Ρένια
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
 
15700
Γουτακόλης Χρήστος
ΜΗΧ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤ ΣΑΜΟΣ
 
 
Δαβιδόπουλος Θοδωρής
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) ΟΠΛΑ
 
 
Δεληγεωργίδης Νίκος
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ. (ΒΟΛΟΣ)
 
 
Ζαρδέλη Έλενα
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
 
 
Ζηκοπούλου Κωνσταντίνα
ΕΦ ΞΕΝ ΓΛΩΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ (ΗΓ/ΝΙΤΣΑ)
 
 
Ζουρουφίδης Μανώλης
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ. (ΒΟΛΟΣ)
 
 
Ζυμπάς Δανιήλ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 
 
Καλαφατίδης Θανάσης
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Καραγιαννίδης Νίκος(Επαλ)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Καραγιαννίδου Μαρία
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Καρδογιάννη Γλυκερία
ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16331
Κεχαγιά Ελένη
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16780
Κογιόπουλος Κώστας
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
 
14638
Κολιάτου Βαρβάρα
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
15182
Κοντού Χριστίνα
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
 
17611
Κουβρακίδου Πελαγία 
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Κούρτογλου Δημοσθένης
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
17100
Κουτσώνας Γιώργος
ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
 
 
Κρανιώτης Νίκος
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
 
 
Λαμπαδάς Δημήτρης
ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
16526
Λιάκος Βαγγέλης
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
 
 
Λιάκος Θανάσης
ΜΗΧ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
 
Λιάκου Χριστίνα
ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Λούκα Αγνή
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18976
Ματιάκης Γιάννης
ΗΛΕΚΤ ΜΗΧ & ΤΕΧΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
18067
Μελίδου Κυριακή
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
19185
Μίλης Ανδρέας 
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Μπαγκατζούνης Γιώργος
ΜΗΧ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Μπουδιώνης Ευάγγελος
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Νατσιόπουλος Κλεάνθης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
14758
Νατσιός Γιάννης 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
15686
Νένου Ελευθερία
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
17192
Νιάκα Βίκη
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Ντούμα Γεωργία
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Πανάγου Κωνσταντίνα
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Παπαδημητρίου Φιλάνθη
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18452
Παπαδημοπούλου Καλλιόπη
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
 
 
Παπαχαρισίου Ράνια
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15757
Παρχαρίδης Γιάννης
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Περπερή Ελένη - Έφη
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Πεχλιβανίδου Χαρούλα
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Πίτης Γιώργος
ΣΧΕΔ/ΜΟΥ & ΤΕΧΝ/ΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
 
 
Ποζουκίδου Βαρβάρα
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
16230
Πουτακίδης Νίκος
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Σαββίδης Γρηγόρης
ΜΗΧ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Σαββίδου Άννα 
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
 
 
Σιάργκα Ηλιάννα
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
 
 
Σιδέρη Δέσποινα
ΠΟΛ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
 
 
Σπανού Σωτηρία
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ ΜΑΚ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
 
 
Σπάτας Θωμάς
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Σταυράκη Μαρία
ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Σταφυλάς Λάζος
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Τζήκα Βασιλική
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
17683
Τζήκας Γιώργος
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Τζιούτζιος Γιώργος
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
 
14408
Τσιότσικα Ιωάννα
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18309
Τσολάκης Βασίλης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Χαιτίδης Νίκος
ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19167
Χατζηγιαννάκης Δημήτρης
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
 
 
Χάτσιος Νικόλας
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
 
18026
Χλιαράς Γιώργος
ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
 
 

Μαθητές που συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη από 18.000 μόρια.