Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2012
Minimize
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΜΟΡΙΑ
Αντάμη Δέσποινα
ΓEΩΛΟΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
Αραμπατζής Βασίλης
ΟΧΗΜΑΤΩΝ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Βαλαή Αλεξάνδρα
IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Βατάλη Ιωάννα
ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚ.TEI ΔΥΤ.ΜΑΚ.
 
Βήτου Λαμπρινή
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
 
 
Βουδούρη Αφροδίτη
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
 
 
Γιαννακοπούλου Μαρία
ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
17262
Γκαραλιός Πασχάλης
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
 
Γκουλέτσος Θωμάς
ΒΙΟΛΟΓ.ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16870
Γκουργκούτα Μαρίνα
ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡ. & ΑΓΡΟΤ.ΠΕΡΙΒ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
 
Γράβα Κατερίνα
ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Δαβιδίδου Δέσποινα
OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
 
 
Δακής Κώστας
IATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
 
18685
Δαφίνη Όλγα
MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Δεσποτίδης Ορφέας
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤ. ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
 
 
Δημητρόπουλος Γιάννης
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Δοβώνης Αντώνης
IΣTOPIAΣ & EΘNOΛOΓIAΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
 
Ζορμπάς Γιάννης
MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Ζυμάρα Βίκυ
ΦIΛ/ΦIAΣ-ΠAIΔ/KHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
16300
Θεοδωρίδου Δέσποινα
ΤΕΧΝΟΛ. ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Καλύβας Νίκος
ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 
16718
Κάτανας Αντώνης
MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
Κεφαλά Ελένη
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜ. & ΣΥΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
 
 
Κιβρακίδης Γιώργος
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
 
18640
Κοκελίδου Λεμονιά
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
 
Κοκκινίδης Γιάννης
ΜΗΧΑΝ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
 
Κορκά Θεοδούλη
ΓEΩΠONIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
16127
Κυπιρτίδου Αλεξάνδρα
IΣTOPIAΣ & EΘNOΛOΓIAΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
 
Κυρατσούς Σπύρος
IΣTOPIAΣ & EΘNOΛOΓIAΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
 
Κωνσταντινίδου Κατερίνα
ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
16717
Λαφαζανίδης Γιάννης
ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Λιάνας Βασίλης
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Λιάτσιος Γιώργος
IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
16053
Μάλλιος Περικλής
ΔΙΕΘ. ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
Νάτση Φανή
ΠΛΗΡ. ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
 
 
Νικολαίδης Σίμος
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
17080
Ντανάκας Κώστας
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
 
19417
Οικονομόπουλος Χρήστος
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
 
Οκιουζίδης Γιώργος
IΣTOPIAΣ & EΘNOΛOΓIAΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
Παλαμάς Γιάννης
ΜΗΧ. ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤ.ΑΙΓΑΙΟΥ(ΣΑΜΟΣ)
 
Παναγιωτίδου Χριστίνα
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
 
 
Παπαδημητρίου Κατερίνα
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
 
Παππάς Βασίλης
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
 
 
Παρδαλός Δημήτρης
IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
16168
Σακκοπούλου Ευθυμία
ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
 
 
Σεργιάδης Παναγιώτης
MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17059 (7ος)
Σιδέρη Δέσποινα
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
 
 
Σιδέρης-Λαμπρέτσας Γιώργος
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
19386(2ος)
 Σιδέρης-Μαλλούς Αργύρης
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
 
Σιούλας Τηλέμαχος
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
 
Τόγκου Βάγια
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ
 
 
Τσάμου Βασιλική
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
16175
Τσατίρη Ιωάννα
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
 
16663
Τσιότσιας Αναστάσιος
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
18947
Τσιότσικας Χρήστος
ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
17686
Τυριτίδης Γιάννης
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 
18072
Φωτόπουλος Στέλιος
ΕΠΙΣΤ. ΦYΣ.AΓΩΓHΣ & AΘΛHT.ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
 
 
Χαιτίδης Μιχάλης
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
Χατζηγιαννάκης Δημήτρης
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19005(6ος)
Χόντας Ερμής
IATPIKHΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
 
18607

Μαθητές που συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη από 18.000 μόρια.