Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2019
Οι επιτυχίες μας - Έτος 2018
Minimize

Επιτυχόντες - Δείτε τους πρώτους προηγούμενων ετών

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
Αλευρά Ειρήνη
ΧΗΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αράπογλου Μανώλης
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
Βάμβα Αφροδίτη
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
Βέκα Χρύσα
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Βρόντζου Δήμητρα
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Γαζή Ζωή
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Γκαραβέλα Κατιάννα
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Δαβζάκη Ματίνα
ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Ελευθεριάδου Κατερίνα
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Ζαφείρη Μαλαματή
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
Ζήκος Χρήστος
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Ηλιάδης Ηλίας
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Ισπόγλου Αλεξάνδρα
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝ. ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Καρανάνου Κατερίνα
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Κοζικοπούλου Ιωάννα
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Κωστοπούλου Ελένη
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Κωτούλας Μάνος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μαμάτσιος Γιώργος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μάστορα Βασιλική
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & Φ.ΠΟΡΩΝ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Ματιάκη Κατερίνα
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Μαυροκωστίδης Δημήτρης
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μαυροπούλου Δέσποινα
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔ. & ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
Μισαηλίδης Χρήστος
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μισαηλίδου Έυα
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μουζάκι Σάρα
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Μουτσιούνας Παναγιώτης
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
Μπαλτζής Αλέξανδρος
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Μπιμπίρης Γεράσιμος
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 66ος
Μπιμπίρης Παναγιώτης
ΔΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
Μωλασιώτης Παναγιώτης
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Οικονόμου Στεφανία
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.&ΑΓΡΟΤ.ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
Παπανίκου Μαρίνα
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Πλιάτσιου Δώρα
ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ ΠΑΤΡΑ
Ρούση Ελένη
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Σιούλα Αναστασία
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ ΚΡΗΤΗ ΣΗΤΕΙΑ
Στάθης Θοδωρής
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Τζάλλιας Παναγιώτης
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
Τζήκας Βαγγέλης
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τσεπελίδου Αιμιλία
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Τσιώνα Δάφνη
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Φιλημέγκα Δήμητρα
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χάκα Ελένη
ΓΛΩΣΣΑΣ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛ. ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Χαραλαμπίδης Θεοχάρης-Παναγιώτης
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
Χαρισίου Περικλής
ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Μαθητές που συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη από 16.000 μόρια.